1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Најиздржлив бренд на лаптопи
 1. 2 Декември 2018

  bogev4eboy

  Intern, Машко
  Мислења:
  271
  Допаѓања:
  29
  Поени од трофеи:
  252
 2. 18 Септември 2018

  Markonovko

  Intern, Машко, 24
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. 17 Август 2018

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  50
 4. 17 Август 2018

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  5,895
  Допаѓања:
  7,974
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 16 Август 2018

  toshex

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,781
  Допаѓања:
  3,640
  Поени од трофеи:
  1,702