1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #15

Тема:
3D Printer from Scratch 100% Македонски производ
 1. 4 Август 2018

  Gajche-X

  Мислења:
  3,081
  Допаѓања:
  5,380
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 1 Август 2018

  mrmarko4fun

  Gaining Experience, Машко, од Куманово
  Мислења:
  134
  Допаѓања:
  94
  Поени од трофеи:
  60
 3. 1 Август 2018

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,173
  Допаѓања:
  9,783
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 1 Август 2018

  Misko6000

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  775
  Допаѓања:
  738
  Поени од трофеи:
  255
 5. 1 Август 2018

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,560
  Допаѓања:
  25,682
  Поени од трофеи:
  2,377