1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #52

Тема:
(ecig) Продавам, купувам, менувам, подарувам...
 1. 20 Јули 2018

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,064
  Допаѓања:
  2,360
  Поени од трофеи:
  1,345
 2. 20 Јули 2018

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,564
  Допаѓања:
  3,505
  Поени од трофеи:
  1,817
 3. 20 Јули 2018

  Tom Ford

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  157
  Допаѓања:
  386
  Поени од трофеи:
  130
 4. 20 Јули 2018

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,354
  Допаѓања:
  11,530
  Поени од трофеи:
  2,217
 5. 20 Јули 2018

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,823
  Допаѓања:
  9,511
  Поени од трофеи:
  2,317
 6. 20 Јули 2018

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,114
  Допаѓања:
  1,934
  Поени од трофеи:
  375