1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Проценка Samsung Earphones tuned by AKG
 1. 9 Јули 2018

  Zeddomazed

  Intern, Машко
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  30
 2. 9 Јули 2018

  Arabian

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  531
  Допаѓања:
  279
  Поени од трофеи:
  265
 3. 8 Јули 2018

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,462
  Допаѓања:
  1,904
  Поени од трофеи:
  612
 4. 8 Јули 2018

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,596
  Допаѓања:
  4,528
  Поени од трофеи:
  1,677
 5. 8 Јули 2018

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,405
  Допаѓања:
  10,151
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 8 Јули 2018

  Psycore

  Gaining Experience, од Скопје
  Мислења:
  487
  Допаѓања:
  437
  Поени од трофеи:
  195
 7. 8 Јули 2018

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  258
  Допаѓања:
  481
  Поени од трофеи:
  205