1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #154

Тема:
Општа дискусија за компјутерска безбедност со посебен акцент на антивирусен (и антималвер) софтвер
 1. 7 Јули 2018

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  115
  Поени од трофеи:
  90
 2. 6 Јули 2018

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,636
  Допаѓања:
  1,295
  Поени од трофеи:
  612
 3. 6 Јули 2018

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  2,583
  Поени од трофеи:
  1,205
 4. 6 Јули 2018

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,727
  Допаѓања:
  2,619
  Поени од трофеи:
  1,492