1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Листа од цели броеви
 1. 3 Јули 2018

  coffemonstar

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  20
 2. 1 Јули 2018

  Legendata

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  10
 3. 1 Јули 2018

  100JKO

  Gaining Experience, Машко, 16, од Скопје
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  109
  Поени од трофеи:
  80
 4. 1 Јули 2018

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,324
  Допаѓања:
  24,891
  Поени од трофеи:
  2,377