1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3510

Тема:
Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост)
 1. 16 Август 2018

  Majestic

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  126
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  250
 2. 23 Јули 2018

  DelphiUser

  Practice makes perfect, Машко, од Drachevo
  Мислења:
  1,181
  Допаѓања:
  1,181
  Поени од трофеи:
  355
 3. 28 Јуни 2018

  vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,974
  Допаѓања:
  2,947
  Поени од трофеи:
  1,812
 4. 28 Јуни 2018

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  2,575
  Поени од трофеи:
  1,205