1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Помош ако може околу враќање на пари
 1. 4 Март 2019

  NERD.

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  1,377
  Допаѓања:
  344
  Поени од трофеи:
  502
 2. 13 Декември 2018

  BlackOuttheWoRlD

  Баниран/a, Машко
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  95
 3. 29 oктомври 2018

  DonFrozex

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  913
  Допаѓања:
  1,103
  Поени од трофеи:
  270
 4. 18 Јуни 2018

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,239
  Допаѓања:
  8,640
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 18 Јуни 2018

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  90