1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1906

Тема:
Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)
 1. 25 Јуни 2018

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,639
  Допаѓања:
  12,996
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 25 Јуни 2018

  Викса

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  519
  Допаѓања:
  646
  Поени од трофеи:
  392
 3. 21 Јуни 2018

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 4. 17 Јуни 2018

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,961
  Допаѓања:
  2,342
  Поени од трофеи:
  1,602
 5. 17 Јуни 2018

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,169
  Допаѓања:
  3,888
  Поени од трофеи:
  1,817
 6. 17 Јуни 2018

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  2,775
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 16 Јуни 2018

  Војвода

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,137
  Допаѓања:
  3,480
  Поени од трофеи:
  1,692
 8. 16 Јуни 2018

  zirkach

  Gaining Experience, Машко, од Struga
  Мислења:
  187
  Допаѓања:
  145
  Поени од трофеи:
  140
 9. 16 Јуни 2018

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  587
  Допаѓања:
  2,574
  Поени од трофеи:
  1,205
 10. 16 Јуни 2018

  Banjifiko

  Unbeatable , 48, од Skopje
  Мислења:
  3,053
  Допаѓања:
  4,327
  Поени од трофеи:
  1,812
 11. 16 Јуни 2018

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,599
  Допаѓања:
  3,535
  Поени од трофеи:
  1,817