1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #757

Тема:
Најнови - квалитетни производи во нашите продавници
 1. 1 Јули 2018

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,762
  Допаѓања:
  3,928
  Поени од трофеи:
  1,702
 2. 12 Јуни 2018

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,011
  Допаѓања:
  3,643
  Поени од трофеи:
  1,817
 3. 12 Јуни 2018

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  821
  Допаѓања:
  1,373
  Поени од трофеи:
  280
 4. 12 Јуни 2018

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,951
  Допаѓања:
  4,188
  Поени од трофеи:
  1,812