1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #100

Тема:
Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства
 1. 12 Јуни 2018

  Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  1,235
  Допаѓања:
  1,349
  Поени од трофеи:
  492
 2. 12 Јуни 2018

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,655
  Допаѓања:
  1,915
  Поени од трофеи:
  492
 3. 12 Јуни 2018

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,022
  Допаѓања:
  4,291
  Поени од трофеи:
  1,812
 4. 12 Јуни 2018

  Ceco

  Gaining Experience
  Мислења:
  619
  Допаѓања:
  171
  Поени од трофеи:
  362
 5. 12 Јуни 2018

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,122
  Допаѓања:
  3,784
  Поени од трофеи:
  1,817
 6. 11 Јуни 2018

  Rac58

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  166
  Поени од трофеи:
  90
 7. 11 Јуни 2018

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,300
  Допаѓања:
  6,395
  Поени од трофеи:
  1,802
 8. 11 Јуни 2018

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,112
  Допаѓања:
  3,592
  Поени од трофеи:
  1,812
 9. 11 Јуни 2018

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,627
  Допаѓања:
  4,567
  Поени од трофеи:
  1,677
 10. 11 Јуни 2018

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,225
  Допаѓања:
  1,876
  Поени од трофеи:
  355