1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
SONY 2.1 Bluetooth Sound Bar HT-CT381
 1. 19 Мај 2018

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  155
 2. 19 Мај 2018

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,131
  Допаѓања:
  3,483
  Поени од трофеи:
  1,692
 3. 19 Мај 2018

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  732
  Допаѓања:
  732
  Поени од трофеи:
  265
 4. 18 Мај 2018

  null_ptr

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  526
  Поени од трофеи:
  255
 5. 18 Мај 2018

  P.Overdrive

  Gaining Experience
  Мислења:
  454
  Допаѓања:
  495
  Поени од трофеи:
  255
 6. 18 Мај 2018

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,112
  Допаѓања:
  3,779
  Поени од трофеи:
  1,817
 7. 18 Мај 2018

  nikigo

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  271
  Поени од трофеи:
  205
 8. 18 Мај 2018

  gego

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  264
  Поени од трофеи:
  325
 9. 18 Мај 2018

  Jedah

  Practice makes perfect
  Мислења:
  939
  Допаѓања:
  1,434
  Поени од трофеи:
  375
 10. 18 Мај 2018

  mnikolce

  Gaining Experience, 38
  Мислења:
  534
  Допаѓања:
  488
  Поени од трофеи:
  205