1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Плата на фотографите и камерманите кои се вработени во фото студија или продукции?
 1. 31 Јануари 2019

  InfinitasX

  Intern, 24
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  10
 2. 25 Декември 2018

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  109
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 3. 25 Декември 2018

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,524
  Допаѓања:
  4,318
  Поени од трофеи:
  1,677
 4. 21 Декември 2018

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,175
  Допаѓања:
  3,468
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. 2 Декември 2018

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,190
  Допаѓања:
  6,301
  Поени од трофеи:
  2,202
 6. 8 Септември 2018

  ntb91

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  87
  Допаѓања:
  80
  Поени од трофеи:
  40
 7. 23 Мај 2018

  tomaso

  Practice makes perfect, Машко, 31, од Битола
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  1,564
  Поени од трофеи:
  612
 8. 23 Мај 2018

  Crazy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  310
  Допаѓања:
  182
  Поени од трофеи:
  115
 9. 23 Мај 2018

  Boce!

  Gaining Experience, 42
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  149
  Поени од трофеи:
  90
 10. 17 Мај 2018

  mkd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  243
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  357
 11. 16 Мај 2018

  Joan.J331

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  30
 12. 16 Мај 2018

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,024
  Допаѓања:
  8,157
  Поени од трофеи:
  2,207
 13. 16 Мај 2018

  K3nPa4i

  Intern, Машко, 33
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  27
  Поени од трофеи:
  30
 14. 16 Мај 2018

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  190
  Поени од трофеи:
  140
 15. 16 Мај 2018

  bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,685
  Допаѓања:
  2,662
  Поени од трофеи:
  1,517
 16. 16 Мај 2018

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  749
  Допаѓања:
  1,222
  Поени од трофеи:
  280