1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #171

Тема:
Огласи во Нови мислења
 1. 13 Мај 2018

  yasho

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  439
  Допаѓања:
  507
  Поени од трофеи:
  205
 2. 13 Мај 2018

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  806
  Допаѓања:
  1,684
  Поени од трофеи:
  255
 3. 13 Мај 2018

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,500
  Допаѓања:
  2,256
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 13 Мај 2018

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,093
  Допаѓања:
  3,011
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. 13 Мај 2018

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,302
  Допаѓања:
  9,536
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 13 Мај 2018

  Fredy

  Unstoppable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  870
  Допаѓања:
  2,207
  Поени од трофеи:
  1,230