1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Помош во Notepad
 1. 2 Јуни 2018

  kstojanovski

  Intern, Машко, 42
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  10
 2. 11 Мај 2018

  JensenInterceptor

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  564
  Допаѓања:
  216
  Поени од трофеи:
  205
 3. 9 Мај 2018

  gego

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  264
  Поени од трофеи:
  215
 4. 9 Мај 2018

  bobmkd

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  372
  Допаѓања:
  191
  Поени од трофеи:
  412
 5. 9 Мај 2018

  dimsa

  Gaining Experience
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  277
  Поени од трофеи:
  155
 6. 9 Мај 2018

  moongose

  Unstoppable , 49
  Мислења:
  1,810
  Допаѓања:
  2,047
  Поени од трофеи:
  1,492
 7. 9 Мај 2018

  Psycore

  Gaining Experience, од Скопје
  Мислења:
  476
  Допаѓања:
  406
  Поени од трофеи:
  195
 8. 9 Мај 2018

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,302
  Допаѓања:
  9,536
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. 8 Мај 2018

  Daniel86

  Guru, Машко, 32, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,584
  Допаѓања:
  6,437
  Поени од трофеи:
  1,717
 10. 8 Мај 2018

  Gucci

  On your way to fame
  Мислења:
  873
  Допаѓања:
  639
  Поени од трофеи:
  370
 11. 8 Мај 2018

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,094
  Допаѓања:
  8,263
  Поени од трофеи:
  2,207
 12. 8 Мај 2018

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  993
  Допаѓања:
  1,128
  Поени од трофеи:
  255
 13. 8 Мај 2018

  Avid

  Unbeatable , од Скопје
  Мислења:
  3,448
  Допаѓања:
  4,999
  Поени од трофеи:
  1,802
 14. 8 Мај 2018

  Tajson

  On your way to fame, Машко, 44
  Мислења:
  567
  Допаѓања:
  720
  Поени од трофеи:
  195