1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Мемории 8гб и 4гб ддр3 десктоп
 1. 29 Септември 2018

  Scarface1978

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 2. 9 Септември 2018

  Dzver007

  Intern, Машко
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  60
 3. 3 Септември 2018

  ntb91

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  83
  Поени од трофеи:
  40
 4. 29 Април 2018

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,098
  Допаѓања:
  3,244
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. 29 Април 2018

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,157
  Поени од трофеи:
  1,707