1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #17

Тема:
(ecig) Истражувања, експерименти и здравствени аспекти
 1. 27 Април 2018

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,809
  Допаѓања:
  10,364
  Поени од трофеи:
  2,317
 2. 27 Април 2018

  Tom Ford

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  157
  Допаѓања:
  386
  Поени од трофеи:
  130
 3. 27 Април 2018

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  2,577
  Поени од трофеи:
  1,205
 4. 27 Април 2018

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,871
  Допаѓања:
  913
  Поени од трофеи:
  442
 5. 27 Април 2018

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 36, од Ресен
  Мислења:
  1,134
  Допаѓања:
  2,582
  Поени од трофеи:
  1,345