1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #428

Тема:
Негативни искуства со продажба на хардвер/предмети (од членови на It.com.mk)
 1. 2 Март 2018

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  155
 2. 2 Март 2018

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 3. 2 Март 2018

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,469
  Допаѓања:
  3,191
  Поени од трофеи:
  1,692
 4. 2 Март 2018

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,108
  Допаѓања:
  3,586
  Поени од трофеи:
  1,812