1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5

Тема:
(ecig) Батерии - 18650 и други
 1. 11 Февруари 2018

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  587
  Допаѓања:
  2,574
  Поени од трофеи:
  1,205
 2. 31 Јануари 2018

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,683
  Допаѓања:
  10,254
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 31 Јануари 2018

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,129
  Допаѓања:
  2,566
  Поени од трофеи:
  1,345
 4. 31 Јануари 2018

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  11,727
  Поени од трофеи:
  2,217