1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #16

Тема:
Телекабел станува мобилен оператор во 2018
 1. 30 Јуни 2019

  Зоран Д.

  Intern, Машко, 53
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 2. 19 Јануари 2019

  staycalm

  Intern, 28
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  60
 3. 30 Јануари 2018

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  174
  Допаѓања:
  274
  Поени од трофеи:
  180
 4. 30 Јануари 2018

  Boldozer

  On your way to fame
  Мислења:
  1,134
  Допаѓања:
  570
  Поени од трофеи:
  365
 5. 30 Јануари 2018

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 38, од Струмица
  Мислења:
  1,533
  Допаѓања:
  2,300
  Поени од трофеи:
  1,492
 6. 30 Јануари 2018

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  109
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 7. 30 Јануари 2018

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  1,101
  Поени од трофеи:
  255