1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #11

Тема:
Телекабел станува мобилен оператор во 2018
 1. 10 Јуни 2019

  Jovan4e

  Intern, Машко, 27
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 2. 6 Февруари 2019

  red dragon

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  60
 3. 31 Јануари 2018

  Војвода

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,196
  Допаѓања:
  3,533
  Поени од трофеи:
  1,692
 4. 31 Јануари 2018

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,315
  Допаѓања:
  1,432
  Поени од трофеи:
  355
 5. 30 Јануари 2018

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,201
  Допаѓања:
  9,062
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 30 Јануари 2018

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,488
  Допаѓања:
  3,385
  Поени од трофеи:
  1,817
 7. 30 Јануари 2018

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  1,101
  Поени од трофеи:
  255