1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Телекабел станува мобилен оператор во 2018
 1. 31 Јануари 2019

  damil

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  471
  Поени од трофеи:
  215
 2. 31 Јануари 2018

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  5,996
  Допаѓања:
  8,122
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 30 Јануари 2018

  DonFrozex

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  854
  Допаѓања:
  988
  Поени од трофеи:
  270
 4. 30 Јануари 2018

  krale

  Practice makes perfect
  Мислења:
  2,311
  Допаѓања:
  1,362
  Поени од трофеи:
  802
 5. 30 Јануари 2018

  poljakot

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  128
  Допаѓања:
  67
  Поени од трофеи:
  110
 6. 30 Јануари 2018

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  109
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 7. 30 Јануари 2018

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  1,101
  Поени од трофеи:
  255
 8. 30 Јануари 2018

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,483
  Допаѓања:
  4,262
  Поени од трофеи:
  1,677