1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Телекабел станува мобилен оператор во 2018
 1. 4 Септември 2018

  JensenInterceptor

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  531
  Допаѓања:
  206
  Поени од трофеи:
  205
 2. 1 Февруари 2018

  MikickoHC

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје - Аеродром
  Мислења:
  1,773
  Допаѓања:
  1,345
  Поени од трофеи:
  442
 3. 31 Јануари 2018

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  5,996
  Допаѓања:
  8,122
  Поени од трофеи:
  2,207
 4. 30 Јануари 2018

  DonFrozex

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  854
  Допаѓања:
  988
  Поени од трофеи:
  270
 5. 30 Јануари 2018

  Software

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  498
  Допаѓања:
  233
  Поени од трофеи:
  365
 6. 30 Јануари 2018

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,334
  Допаѓања:
  5,244
  Поени од трофеи:
  2,302
 7. 30 Јануари 2018

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,473
  Допаѓања:
  3,487
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 30 Јануари 2018

  alex-st

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  153
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  110
 9. 30 Јануари 2018

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 32, од Skopje
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  165
 10. 30 Јануари 2018

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  513
  Поени од трофеи:
  205
 11. 30 Јануари 2018

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,059
  Допаѓања:
  2,962
  Поени од трофеи:
  1,717
 12. 30 Јануари 2018

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  738
  Допаѓања:
  1,207
  Поени од трофеи:
  280
 13. 30 Јануари 2018

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 38, од Струмица
  Мислења:
  1,533
  Допаѓања:
  2,300
  Поени од трофеи:
  1,492
 14. 30 Јануари 2018

  Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,289
  Допаѓања:
  908
  Поени од трофеи:
  837
 15. 30 Јануари 2018

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,201
  Допаѓања:
  9,062
  Поени од трофеи:
  1,707