1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #186

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 28 Јануари 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,096
  Допаѓања:
  2,459
  Поени од трофеи:
  1,345
 2. 13 Февруари 2018

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,223
  Допаѓања:
  3,575
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 13 Февруари 2018

  stefan_off

  Gaining Experience, од MKD
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  287
  Поени од трофеи:
  305
 4. 30 Јануари 2018

  theMAD

  Practice makes perfect, Машко, од Свети Николе
  Мислења:
  1,076
  Допаѓања:
  1,405
  Поени од трофеи:
  365
 5. 29 Јануари 2018

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,302
  Допаѓања:
  2,702
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 29 Јануари 2018

  tomaso

  Practice makes perfect, Машко, 31, од Битола
  Мислења:
  1,028
  Допаѓања:
  1,541
  Поени од трофеи:
  612
 7. 29 Јануари 2018

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,624
  Допаѓања:
  4,566
  Поени од трофеи:
  1,677
 8. 29 Јануари 2018

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,556
  Допаѓања:
  25,677
  Поени од трофеи:
  2,377
 9. 29 Јануари 2018

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,016
  Допаѓања:
  4,280
  Поени од трофеи:
  1,812
 10. 29 Јануари 2018

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 11. 29 Јануари 2018

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,148
  Допаѓања:
  9,756
  Поени од трофеи:
  2,317
 12. 29 Јануари 2018

  blackelf

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  593
  Допаѓања:
  489
  Поени од трофеи:
  265
 13. 29 Јануари 2018

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  587
  Допаѓања:
  986
  Поени од трофеи:
  205