1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #182

Тема:
Ваши фотографии [Читај прв пост!]
 1. 21 ноември 2018

  bojan dimkovski

  Intern, Машко, 23
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  60
 2. 24 Јануари 2018

  Boce!

  Gaining Experience, 43
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  165
  Поени од трофеи:
  90
 3. 24 Јануари 2018

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,356
  Допаѓања:
  2,177
  Поени од трофеи:
  1,502
 4. 18 Јануари 2018

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  836
  Допаѓања:
  1,783
  Поени од трофеи:
  255
 5. 11 Јануари 2018

  Musho

  Gaining Experience, Машко, 38
  Мислења:
  102
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  190
 6. 11 Јануари 2018

  temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  86
  Поени од трофеи:
  110
 7. 11 Јануари 2018

  viktormkd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  291
  Поени од трофеи:
  205
 8. 11 Јануари 2018

  OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  1,179
  Поени од трофеи:
  265
 9. 11 Јануари 2018

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  345
  Допаѓања:
  471
  Поени од трофеи:
  165
 10. 11 Јануари 2018

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,114
  Допаѓања:
  3,782
  Поени од трофеи:
  1,817
 11. 11 Јануари 2018

  sostius

  On your way to fame, Машко, 40, од Кочани
  Мислења:
  189
  Допаѓања:
  553
  Поени од трофеи:
  130