1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #23

Тема:
Хардвер што ја одбележа 2017?
 1. 14 Декември 2017

  ImWiked

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  408
  Допаѓања:
  347
  Поени од трофеи:
  165
 2. 14 Декември 2017

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,254
  Допаѓања:
  6,388
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. 14 Декември 2017

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,401
  Допаѓања:
  1,544
  Поени од трофеи:
  492
 4. 14 Декември 2017

  Krk198

  Gaining Experience, Машко, 25
  Мислења:
  151
  Допаѓања:
  158
  Поени од трофеи:
  100
 5. 13 Декември 2017

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,337
  Допаѓања:
  3,730
  Поени од трофеи:
  2,217
 6. 13 Декември 2017

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,337
  Допаѓања:
  5,252
  Поени од трофеи:
  2,302
 7. 13 Декември 2017

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,703
  Допаѓања:
  2,290
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 13 Декември 2017

  Hanzo

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  74
  Поени од трофеи:
  40
 9. 13 Декември 2017

  kjosmofon

  Баниран/a, 47, од skopje
  Мислења:
  3,764
  Допаѓања:
  5,731
  Поени од трофеи:
  1,692
 10. 13 Декември 2017

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,500
  Допаѓања:
  2,256
  Поени од трофеи:
  1,707