1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #21

Тема:
Хардвер што ја одбележа 2017?
 1. 14 Декември 2017

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,265
  Допаѓања:
  9,401
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 14 Декември 2017

  reflexmk

  Gaining Experience, Машко, од Велес
  Мислења:
  358
  Допаѓања:
  425
  Поени од трофеи:
  205
 3. 14 Декември 2017

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  545
  Допаѓања:
  2,335
  Поени од трофеи:
  1,205
 4. 13 Декември 2017

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,334
  Допаѓања:
  5,246
  Поени од трофеи:
  2,302
 5. 13 Декември 2017

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,926
  Допаѓања:
  4,041
  Поени од трофеи:
  1,812
 6. 13 Декември 2017

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,530
  Допаѓања:
  4,323
  Поени од трофеи:
  1,677