1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #15

Тема:
Хардвер што ја одбележа 2017?
 1. 14 Декември 2017

  nik0la_

  Practice makes perfect
  Мислења:
  702
  Допаѓања:
  1,238
  Поени од трофеи:
  265
 2. 14 Декември 2017

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,770
  Допаѓања:
  11,395
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 14 Декември 2017

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  2,583
  Поени од трофеи:
  1,205
 4. 13 Декември 2017

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,475
  Допаѓања:
  11,758
  Поени од трофеи:
  2,217