1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #14

Тема:
Хардвер што ја одбележа 2017?
 1. 28 Декември 2017

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,762
  Допаѓања:
  4,277
  Поени од трофеи:
  1,752
 2. 27 Декември 2017

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  782
  Допаѓања:
  825
  Поени од трофеи:
  265
 3. 14 Декември 2017

  nik0la_

  Practice makes perfect
  Мислења:
  702
  Допаѓања:
  1,238
  Поени од трофеи:
  265
 4. 14 Декември 2017

  reflexmk

  Gaining Experience, Машко, од Велес
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  356
  Поени од трофеи:
  205
 5. 13 Декември 2017

  Tozo8

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  118
  Поени од трофеи:
  80
 6. 13 Декември 2017

  Nightingale

  On your way to fame
  Мислења:
  618
  Допаѓања:
  525
  Поени од трофеи:
  255
 7. 13 Декември 2017

  Psycore

  On your way to fame, од Скопје
  Мислења:
  535
  Допаѓања:
  555
  Поени од трофеи:
  245