1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #13

Тема:
Хардвер што ја одбележа 2017?
 1. 28 Декември 2017

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,542
  Допаѓања:
  12,799
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 13 Декември 2017

  Hanzo

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  40
 3. 13 Декември 2017

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,295
  Допаѓања:
  3,705
  Поени од трофеи:
  2,217
 4. 13 Декември 2017

  StOrMK

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  759
  Допаѓања:
  388
  Поени од трофеи:
  205