1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #12

Тема:
Хардвер што ја одбележа 2017?
 1. 28 Декември 2017

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 2. 14 Декември 2017

  nik0la_

  Practice makes perfect
  Мислења:
  700
  Допаѓања:
  1,244
  Поени од трофеи:
  265
 3. 13 Декември 2017

  goce03

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Skopje
  Мислења:
  907
  Допаѓања:
  1,567
  Поени од трофеи:
  265
 4. 13 Декември 2017

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,161
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 13 Декември 2017

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,612
  Допаѓања:
  4,550
  Поени од трофеи:
  1,677