1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #10

Тема:
Хардвер што ја одбележа 2017?
 1. 15 Декември 2017

  Zeddomazed

  Intern, Машко
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  30
 2. 14 Декември 2017

  nik0la_

  Practice makes perfect
  Мислења:
  762
  Допаѓања:
  1,249
  Поени од трофеи:
  265
 3. 14 Декември 2017

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,259
  Допаѓања:
  9,349
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 13 Декември 2017

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,189
  Допаѓања:
  2,884
  Поени од трофеи:
  1,692
 5. 13 Декември 2017

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,190
  Допаѓања:
  6,301
  Поени од трофеи:
  2,202
 6. 13 Декември 2017

  steelseries

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  371
  Поени од трофеи:
  215