1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8

Тема:
Хардвер што ја одбележа 2017?
 1. 28 Декември 2017

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  109
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 2. 15 Декември 2017

  Zeddomazed

  Intern, Машко
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  30
 3. 14 Декември 2017

  nik0la_

  Practice makes perfect
  Мислења:
  764
  Допаѓања:
  1,251
  Поени од трофеи:
  265
 4. 14 Декември 2017

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,334
  Допаѓања:
  9,692
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 13 Декември 2017

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  555
  Допаѓања:
  2,391
  Поени од трофеи:
  1,205
 6. 13 Декември 2017

  JensenInterceptor

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  568
  Допаѓања:
  216
  Поени од трофеи:
  205