1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Хардвер што ја одбележа 2017?
 1. 13 Декември 2017

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 2. 13 Декември 2017

  Војвода

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,137
  Допаѓања:
  3,485
  Поени од трофеи:
  1,692
 3. 13 Декември 2017

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,119
  Допаѓања:
  9,733
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 13 Декември 2017

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,584
  Допаѓања:
  3,522
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 13 Декември 2017

  JensenInterceptor

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  576
  Допаѓања:
  220
  Поени од трофеи:
  205