1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Хардвер што ја одбележа 2017?
 1. 13 Декември 2017

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,667
  Допаѓања:
  3,391
  Поени од трофеи:
  1,692
 2. 13 Декември 2017

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,471
  Допаѓања:
  11,751
  Поени од трофеи:
  2,217
 3. 13 Декември 2017

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  2,583
  Поени од трофеи:
  1,205
 4. 13 Декември 2017

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  847
  Допаѓања:
  530
  Поени од трофеи:
  215