1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Хардвер што ја одбележа 2017?
 1. 14 Декември 2017

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,522
  Допаѓања:
  10,509
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 13 Декември 2017

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,466
  Допаѓања:
  3,184
  Поени од трофеи:
  1,692
 3. 13 Декември 2017

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,408
  Допаѓања:
  11,631
  Поени од трофеи:
  2,217
 4. 13 Декември 2017

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 5. 13 Декември 2017

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  2,537
  Поени од трофеи:
  1,205
 6. 13 Декември 2017

  Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,442
  Допаѓања:
  879
  Поени од трофеи:
  492
 7. 13 Декември 2017

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,714
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 13 Декември 2017

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  846
  Допаѓања:
  535
  Поени од трофеи:
  215
 9. 13 Декември 2017

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,543
  Допаѓања:
  25,654
  Поени од трофеи:
  2,377
 10. 13 Декември 2017

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,584
  Допаѓања:
  3,522
  Поени од трофеи:
  1,817
 11. 13 Декември 2017

  SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  334
  Поени од трофеи:
  205