1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #24

Тема:
Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства
 1. 3 Декември 2017

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 2. 2 Декември 2017

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  401
  Допаѓања:
  411
  Поени од трофеи:
  155
 3. 2 Декември 2017

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  603
  Допаѓања:
  684
  Поени од трофеи:
  205
 4. 2 Декември 2017

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,776
  Допаѓања:
  9,421
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 2 Декември 2017

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,298
  Допаѓања:
  3,676
  Поени од трофеи:
  2,327