1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #18

Тема:
Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства
 1. 2 Декември 2017

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  725
  Поени од трофеи:
  205
 2. 2 Декември 2017

  DarkDeFnx

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  107
  Поени од трофеи:
  80
 3. 2 Декември 2017

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  384
  Допаѓања:
  489
  Поени од трофеи:
  165
 4. 2 Декември 2017

  Skorp

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  354
  Допаѓања:
  263
  Поени од трофеи:
  155
 5. 2 Декември 2017

  esquimaux

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  593
  Допаѓања:
  982
  Поени од трофеи:
  205
 6. 2 Декември 2017

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,450
  Поени од трофеи:
  280
 7. 2 Декември 2017

  P.Overdrive

  Gaining Experience
  Мислења:
  463
  Допаѓања:
  496
  Поени од трофеи:
  365