1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства
 1. 2 Декември 2017

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 2. 2 Декември 2017

  IcePick

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  307
  Допаѓања:
  254
  Поени од трофеи:
  215
 3. 2 Декември 2017

  Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  315
 4. 2 Декември 2017

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,661
  Допаѓања:
  4,541
  Поени од трофеи:
  1,727
 5. 2 Декември 2017

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,924
  Допаѓања:
  2,779
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 2 Декември 2017

  Jovan2389

  On your way to fame, Машко, од Штип
  Мислења:
  696
  Допаѓања:
  663
  Поени од трофеи:
  255
 7. 2 Декември 2017

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  11,006
  Допаѓања:
  10,542
  Поени од трофеи:
  2,317
 8. 2 Декември 2017

  Banjifiko

  Unbeatable , 48, од Skopje
  Мислења:
  3,090
  Допаѓања:
  4,389
  Поени од трофеи:
  1,812