1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #14

Тема:
Препорака за лаптоп до 60 000
 1. 12 oктомври 2017

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,500
  Допаѓања:
  2,255
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 12 oктомври 2017

  BEST

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  306
  Допаѓања:
  273
  Поени од трофеи:
  195
 3. 11 oктомври 2017

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,446
  Допаѓања:
  1,869
  Поени од трофеи:
  612
 4. 11 oктомври 2017

  shapeless

  Intern, 23
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20