1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Нови лаптопи. Dell XPS, Apple Macbook, Asus. Најнови модели по супер цени
 1. 4 oктомври 2017

  dzikso

  Intern
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  180
 2. 4 oктомври 2017

  Harrabed

  Practice makes perfect, Машко, 24
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,473
  Поени од трофеи:
  502
 3. 4 oктомври 2017

  AleksandarT

  Gaining Experience
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  115
  Поени од трофеи:
  140
 4. 4 oктомври 2017

  Arabian

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  266
  Поени од трофеи:
  265