1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #7

Тема:
Firmware za Speedport W503V typ A
 1. 11 Јули 2017

  turbiny

  Gaining Experience, Машко, 33
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  89
  Поени од трофеи:
  60
 2. 9 Јули 2017

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,295
  Допаѓања:
  3,705
  Поени од трофеи:
  2,217
 3. 9 Јули 2017

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,380
  Допаѓања:
  6,494
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 9 Јули 2017

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,127
  Допаѓања:
  9,738
  Поени од трофеи:
  2,317