1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат форумот IT.mk | Форум.

 1. DarthJe5us

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,338
  Допаѓања:
  1,055
  Поени од трофеи:
  492
 2. SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  320
  Поени од трофеи:
  205
 3. deni.mitev

  Gaining Experience
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  275
  Поени од трофеи:
  245
 4. Tranquility

  Intern, 27
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 5. Nikola.lovecraft

  Intern, Машко, 18
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 6. Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  150
  Поени од трофеи:
  80
 7. xxxMoRLoGxxx

  Intern, Машко
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  20
 8. Brada

  Intern, Машко, 33
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 9. Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,034
  Допаѓања:
  2,305
  Поени од трофеи:
  1,345
 10. Twisted Fate

  Intern
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  70
 11. marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,157
  Допаѓања:
  1,450
  Поени од трофеи:
  812
 12. Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,504
  Допаѓања:
  3,439
  Поени од трофеи:
  1,642
 13. Ragnar

  On your way to fame, Машко, 38
  Мислења:
  756
  Допаѓања:
  812
  Поени од трофеи:
  205
 14. Dezdej

  Intern, Машко
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  20
 15. pavlestyle

  Gaining Experience, Машко, 19
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  50
 16. A64___

  Intern, 34
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 17. Jedah

  Practice makes perfect
  Мислења:
  915
  Допаѓања:
  1,397
  Поени од трофеи:
  375
 18. dzunko

  Gaining Experience, Машко, 46, од Битола
  Мислења:
  318
  Допаѓања:
  263
  Поени од трофеи:
  325
 19. Professor

  Intern, Машко
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  90
 20. brasica

  On your way to fame
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  920
  Поени од трофеи:
  407