1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат форумот IT.mk | Форум.

 1. Tajson

  On your way to fame, Машко, 44
  Мислења:
  576
  Допаѓања:
  743
  Поени од трофеи:
  195
 2. bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,032
  Допаѓања:
  1,154
  Поени од трофеи:
  355
 3. dastaner

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  98
  Допаѓања:
  67
  Поени од трофеи:
  110
 4. Three Cats Games

  Gaining Experience
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  99
  Поени од трофеи:
  50
 5. despotovikj

  Gaining Experience, Машко, 24
  Мислења:
  1,016
  Допаѓања:
  492
  Поени од трофеи:
  355
 6. gOJDO

  Мислења:
  9,001
  Допаѓања:
  12,363
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. borko_mk

  Intern, Машко, 32
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  20
 8. dejanco.2511

  Intern, 36
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 9. CyberMen

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  176
  Поени од трофеи:
  150
 10. StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  3,951
  Допаѓања:
  3,562
  Поени од трофеи:
  1,707
 11. Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,024
  Допаѓања:
  2,292
  Поени од трофеи:
  1,345
 12. Canibalot

  Gaining Experience, Машко, 34
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  60
 13. Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  2,928
  Допаѓања:
  4,133
  Поени од трофеи:
  1,812
 14. igoooor7

  Gaining Experience, Машко, 40
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  139
  Поени од трофеи:
  90
 15. Ragnar

  On your way to fame, Машко, 38
  Мислења:
  726
  Допаѓања:
  764
  Поени од трофеи:
  205
 16. Goran995

  Intern, Машко, од Скопје
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  10
 17. ivsss

  V.I.P, Машко, 40
  Мислења:
  324
  Допаѓања:
  613
  Поени од трофеи:
  205
 18. Tobey

  Intern, 24
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  36
  Поени од трофеи:
  40
 19. zipi123

  Gaining Experience, Машко, 21, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  415
  Допаѓања:
  380
  Поени од трофеи:
  155
 20. IINexus

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  10