1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат форумот IT.mk | Форум.

 1. igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,230
  Допаѓања:
  1,290
  Поени од трофеи:
  512
 2. UnderMyRules

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  647
  Допаѓања:
  168
  Поени од трофеи:
  325
 3. efto

  Gaining Experience
  Мислења:
  271
  Допаѓања:
  224
  Поени од трофеи:
  331
 4. Angelkowsky

  Intern, Машко, 20
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  10
 5. Mayson

  Gaining Experience
  Мислења:
  736
  Допаѓања:
  310
  Поени од трофеи:
  392
 6. snace

  Intern, 48
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 7. Скоти

  Gaining Experience, Машко, 27
  Мислења:
  215
  Допаѓања:
  376
  Поени од трофеи:
  180
 8. mickeymkd

  Intern, Машко
  Мислења:
  407
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  432
 9. Nearen

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  70
 10. julll

  Intern, 34
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  26
  Поени од трофеи:
  20
 11. barneymk

  Gaining Experience, Машко, 21, од Skopje
  Мислења:
  98
  Допаѓања:
  98
  Поени од трофеи:
  50
 12. dule_

  Gaining Experience
  Мислења:
  191
  Допаѓања:
  103
  Поени од трофеи:
  80
 13. Dezdej

  Intern, Машко
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  20
 14. boban73

  Intern, 19
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  20
 15. dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,955
  Допаѓања:
  4,663
  Поени од трофеи:
  2,202
 16. Ceco

  Gaining Experience
  Мислења:
  607
  Допаѓања:
  166
  Поени од трофеи:
  362
 17. borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  784
  Допаѓања:
  1,285
  Поени од трофеи:
  280
 18. marto

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  165
  Допаѓања:
  161
  Поени од трофеи:
  150
 19. Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  347
  Допаѓања:
  245
  Поени од трофеи:
  205
 20. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,389
  Допаѓања:
  25,021
  Поени од трофеи:
  2,377