1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат форумот IT.mk | Форум.

 1. Ragnar

  On your way to fame, Машко, 38
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  765
  Поени од трофеи:
  205
 2. nikola_bb

  Intern
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  45
  Поени од трофеи:
  362
 3. Pulse

  Practice makes perfect, Машко, од 127.0.0.1
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,221
  Поени од трофеи:
  380
 4. Steff_Maja

  Practice makes perfect
  Мислења:
  4,032
  Допаѓања:
  1,640
  Поени од трофеи:
  717
 5. Mario.Bog

  Gaining Experience, Машко, 25, од Скопје
  Мислења:
  858
  Допаѓања:
  424
  Поени од трофеи:
  255
 6. Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,335
  Допаѓања:
  9,753
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. mackod

  Intern, 30
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  20
 8. xxxMoRLoGxxx

  Intern, Машко
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 9. dtopukov

  Intern, Машко, 32
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 10. Surat

  Intern, Машко, 35
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 11. FX-7700K

  Intern, Машко, 24, од Skopje
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  20
 12. Academic

  Intern, 26
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  10
 13. vladimir171

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  333
  Допаѓања:
  167
  Поени од трофеи:
  412
 14. Aleksandaraleks12345

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  20
 15. SmartGuru

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  205
 16. Tajson

  On your way to fame, Машко, 44
  Мислења:
  582
  Допаѓања:
  747
  Поени од трофеи:
  195
 17. Ethan

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  70
 18. brasica

  On your way to fame
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  918
  Поени од трофеи:
  407
 19. Cika

  V.I.P
  Мислења:
  2,389
  Допаѓања:
  948
  Поени од трофеи:
  727
 20. mkextremer

  On your way to fame, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,017
  Допаѓања:
  876
  Поени од трофеи:
  355