1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат форумот IT.mk | Форум.

 1. Roxas

  Intern, 23, од Skopje
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  20
 2. VerGer

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  672
  Допаѓања:
  626
  Поени од трофеи:
  205
 3. Bojan J

  Intern, Машко, 30, од Skopje
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  38
  Поени од трофеи:
  90
 4. stefan

  Gaining Experience, Машко, 32, од Прилеп
  Мислења:
  355
  Допаѓања:
  134
  Поени од трофеи:
  422
 5. BorisKjorio

  Intern, Машко, од Недојдија бб
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 6. Todor91

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  775
  Допаѓања:
  625
  Поени од трофеи:
  512
 7. Snaga

  Intern, Машко, 26
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  60
 8. Zaree

  Intern, Машко, 23, од Велес
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  20
 9. opp993

  Intern, Машко, 27
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  70
 10. triki123

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 11. salija

  Intern, Машко, 32
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 12. Rikimaru

  On your way to fame, од Битола
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  676
  Поени од трофеи:
  205
 13. Горан Плачков

  Intern, Машко, од Кавадарци
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  20
 14. DzoleGTI

  Intern, Машко, 24, од (( Kisela Voda )), Kisela Voda, Macedonia
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  34
  Поени од трофеи:
  90
 15. Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,014
  Допаѓања:
  4,280
  Поени од трофеи:
  1,812
 16. Cyber_Ohrid

  Intern, Машко, 39
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 17. Brendog

  Intern, Машко, 23
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  10
 18. Мирче

  Intern, Машко, 51
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  65
 19. Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  267
  Допаѓања:
  493
  Поени од трофеи:
  205
 20. Trtka

  Gaining Experience, 76
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  59
  Поени од трофеи:
  50