Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dreamson

Звучници JBL L80 - Yamaha RX-V2500 - Magnat Vector Center

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
30.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.hifiengine.com/manual_library/jbl/l80-int.shtml
Продавам звучници JBL L80, сараунд ресивер Yamaha RX-V2500 со оригинал далечинско и центар звучник Magnat Vector Center.
Сите уреди се максимално зачувани без никакви дефекти и без никакви досегашни сервисирања.
Сликите се од опремата која ја продавам.
Цени посебно за секој уред.
*** Звучници JBL L80 цена 499 евра.
*** Сараунд ресивер Yamaha RX-V2500 цена 250 евра.
*** Звучник центар Magnat Vector Center цена 60 евра.
За сите уреди имате повеќе инфо на интернет, и може да видите за кои модели се однесува.
Без замени и само лична проба и преземање.
Договор и контакт на 078 504 415 Зоран.
Место Кичево.

Информации

Автор
dreamson
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
705

Повеќе огласи од dreamson

На врв Дно