Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

Звучна карта 5.1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Понудете картица не којзнае што, за гледање филмови ми е да ја спојам на ресивер, може да има и оптички кабел ако нема ке влечам со 3 кабли

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
279

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно