Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bate Sase

Zotac Gaming RTX 3060 Twin Edge OC 12GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Менувам
Состојба
Нов
Цена
450 €
Истекува

Опис

Информации

Автор
Bate Sase
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
334

Повеќе огласи од Bate Sase

На врв Дно